درباره ما

حفظ و ارتقا جايگاه ميهن عزيز اسلامي ايران همگام با آهنگ سريع رشد فناوري و توسعه در منطقه و جهان، اتكا به تخصص، هنر و درايت و خلاقيت‌هاي علمي _ فني نخبگان جوان و خبرگان دانشگاهي و غير دانشگاهي و بهره‌مندي از همکاري چند جانبه اين گروه‌‌ها را بيش از پيش ضروري مي‌نمايد.

به طور قطع توان طرح و ايده‌هاي نو از يك سو و پياده‌سازي شايسته پروژه‌ها و طرح‌ها از سوي ديگر به نحوي كه با مناسبات مديريتي و چشم انداز توسعه كشور همنوايي داشته باشد، از مهم‌ترين زير ساخت‌هاي توسعه پايدار ميهن عزيزمان تلقي مي‌گردد. بر كسي پوشيده نيست كه امروزه دستيابي به توسعه پايدار تنها با تكيه بر علم و فناوري و عبور از مديريت مبتني بر سعي و خطا محقق خواهد شد.

در اين راستا گروهي از اساتيد دانشگاهي و مهندسين مجرب اقدام به تاسيس شركت مهندسين مشاور هيدروتك توس نموده‌اند. با عنايت به فعاليت بيش از يک دهه اين شرکت و تجارب کسب شده و به منظور نيل به آرمان‌هاي اين مجموعه، در حال حاضر فعاليت‌هاي اصلي مشاوره‌اي و تحقيقاتي شركت مهندسين مشاور هيدروتك توس در چارچوب موارد ذيل متمركز گرديده است:

  • آب و فاضلاب با ۴ ظرفيت کاري همزمان
  • آبياري و زهكشي با ۸ ظرفيت کاري همزمان
  • محيط زيست با ۴ ظرفيت کاري همزمان

لازم به توضيح است که در حال حاضر، با توجه به روند رو به‌ رشد تقاضاي آب از يك طرف و محدوديت منابع آب كشور از طرف ديگر، متخصصان آب ايران اسلامي با تكيه بر ميراث گران‌بهاي گذشته و علوم و فنون پيشرفته امروز، رسالت عظيمي بر دوش دارند. به همين دليل از اولويت‌هاي فني و تخصصي مهندسين مشاور هيدروتك توس دريافت صلاحيت‌هاي «آب و فاضلاب» و «‌‌‌‌‌‌‌‌آبياري و زهكشي» به منظور اداي وظيفه تخصصي و حرفه‌اي در حفاظت و بهره‌برداري بهينه از منابع آبي كشور بوده است.

به علاوه، ‌با عنايت به اهميت موضوعات زيست محيطي و مديريت كاهش اثرات مخرب زيست محيطي در مسير توسعه پايدار اجراي برخي از پروژه‌ها، بدون ترديد حفاظت محيط زيست به معناي عام يک ضرورت اساسي و اجتناب‌ناپذير در عرصه مديريت کشور بوده و در زمره مهم‌ترين امور به شمار مي‌رود و بدون توجه به ضرورت حفظ محيط زيست اهداف توسعه در کشور محقق نگرديده و روز به روز بر مشکلات و معضلات ناشي از آلودگي و تخريب محيط زيست افزوده خواهد شد. براساس سند چشم انداز ۲۰ ساله و سياست‌هاي کلان که توسط مجمع تشخيص مصلحت نظام تصويب و به تاييد مقام معظم رهبري رسيده است حفظ محيط زيست و منابع طبيعي يکي از بندهاي قابل توجه مي‌باشد. لذا شركت مهندسين مشاور هيدروتك توس در اين زمينه نيز گواهي صلاحيت اخذ نموده است و در نظر دارد در بخش محيط زيست خود تمام عوامل مديريت بر محيط زيست را فراهم و در يک فصل مشترک مديريتي، با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود و ارتقاء کمي و کيفي مديريتي، نظامي هماهنگ و متشکل از امور پژوهشي، نظارتي، استانداردسازي و اجرايي را در جهت تحقق اهداف توسعه پايدار ساماندهي و به اجرا درآورد.

 

مهندسين مشاور هيدروتك توس بالاترين و برترين سرمايه خود را نيروهاي متخصص و متعهد شركت مي‌داند. مديران به همراهي‌ كارشناسان مجرب اين شركت و‌‌ با تلاشي دائم و از طريق همکاري مشترک دانشگاه و جامعه و نخبگان جوان براي ارتقاء و به‌روز آوري سطح توان علمي خود، از شرايط مديريتي موجود در حوزه فني و مهندسي كشور بهره گرفته و عزم بر ارائه خدماتي برتر و موفق دارند.

ما در شركت مهندسين مشاور هيدروتك توس پيمان بسته‌ايم با بكارگيري نهايت سعي و تلاش خود و در كنار استفاده از همکاري متقابل و مشترک با دانشگاه‌هاي بزرگ کشور از جمله دانشگاه فردوسي مشهد و ديگر همكاران داخلي و خارجي خدمات موثر و ارزشمند فني و مهندسي را با كيفيتي شايسته ارائه دهيم و سهم خود را در توسعه همه جانبه و ارتقا کيفي طرح‌هاي عمراني ، اقتصادي و توليد رفاه در كشور ايفا نمايم.